سرویس خواب اصفهان

خرید آسان و راحت سرویس خواب در اصفهان

از آنجا که خرید سرویس خواب اصفهان یکی از دغدغه های بانوان عزیز است سعی کردیم مجموعه ای از سرویس های خواب از جنس MDF و چوب را برای بانوان عزیز کشور تهیه کنیم و می توان گفت ما بورس سرویس خواب شرکتی ایران هستیم .قابلیت سیستم سایت مبل و میز این است که شما سرویس خواب مورد نظر را می توانید به صورت تیکه(غیر ست)نیز سفارش دهید.سایت به طور پیش فرض سه تیکه از سرویس خواب را به شما قیمت میدهد

سرویس خواب بزرگسال فقط در این صفحه نمایش داده می شود این اطمینان را به شما میدهیم که تخت خواب های ما در بهترین تولیدی سرویس خواب تولید می شود

به علت تغییرات سایت تخت خواب دو نفره ها به صورت کامل در سایت درج نشده اند به زودی ادامه سرویس ها در سایت قرار داده می شوند

سوالات متداول

۱- میتوان فقط تخت خواب دو نفره را سفارش داد؟

بله، قیمت ها به صورت تفکیکی در سایت قرار داده شده و شما وابسته به نیاز میتوانید خرید کنید به عنوان مثال شما می توانید تنها یک تخت دو نفره خرید کنید

۲- هزینه ارسال سرویس خواب به شهرستان چقدر است؟

هزینه توسط باربری اعلام می شود و باربری ها مبالغ متفاوتی دریافت می کنند در زمان ارسال شماره چند باربری به شما داده می شود تا استعلام قیمت نمایید و البته که باربری مبلمان بهتر می باشد

۳- آیا سرویس خواب ها تولید ترکیه می باشد؟

تمامی سرویس ها در ایران با بهترین متریال تولید می شود

۴- تولید سرویس خواب با طرح اختصاصی هم دارید؟

متاسفانه امکان تولید مدل های به جز شرکت وجود ندارد

۵-برای سرویس خواب عروس کدام مدل ها را پیشنهاد میکنید؟

هیچ تفاوتی بین سرویس ها نیست شما میتوانید با توجه به سلیقه شخصی مدل ها را انتخاب کنید

۶- تخت خواب دو نفره چوبی بهتر است یا تخت اسپرت؟

مغزی هر دو ام دی اف است و فقط یکی روکش چوب می شود و یکی روکش وکیوم اگه روکش ها خارجی باشند هیچ تفاوتی در ماندگاری ندارند که تمام مدل های ماروکش های وارداتی هستند

حتما جهت خرید سرویس خواب در اصفهان به صنایع  چوبی خاکسار (خانه مد ) یا همان تولیدی مبل اصفهان  مراجعه کنید تا بتوانید بهترین خرید سرویس خواب در اصفهان را تجربه نمایید

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری

تاریخ میز ناهار خوری از همان ابتدای یونانی ها و رومی ها، تمدن هایی که برای عشقشان به ضیافت معروف مشهور هستند، تمام می شود. اغلب گفته شده است که طراحی مدرن موفقیت خود را نسبت به روندهایی که پیش از آن بوده است، مدیون می دانند و مبلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به این، تعجب آور نیست که این دو امپراطوری جهان، کاتالیزور فرایند خلاقانه طراحی مبلمان اکتشافی را ارائه داده باشند.

در حالی که کلمه ‘table’ از واژه لاتین ‘tabula’ مشتق شده است. اولین مدل ها توسط مصری های باستانی مورد استفاده قرار می گرفتند. هرچند به لحاظ عملی استفاده کمی داشتند. تولد طرح های بهتر بیشتر با ظهور امپراتوری های اروپایی همخوانی داشت. که تأکید زیادی بر زندگی شاد و استفاده روزمره میز ناهار خوری چوبی داشت.

“میزهای ناهارخوری سنتی از طیف وسیعی از مواد مختلف، به ویژه چوب، سنگ مرمر یا فلز تشکیل شده است. به طور معمول توسط چهار پایه محکم با کشش X شکل و یا به طور متناوب ساخته شده اند. ” با گذشت زمان، رومیان مدل دایره ای را به ایتالیا معرفی کرد، اختراعی که همچنان به عنوان یک جایگزین محبوب برای میزهای ناهارخوری معمولی مستطیلی تحمل می کند.

مبل ملکه آن

مبل ملکه آن

در زمان ملکه آن مبلمان خانگی با خصوصیات کنده کاری که ویژه سبک های گذشته بود فاصله گرفت و و اولین نوع مبلمان در انگلستان با ترکیب همزمان زیبایی و راحتی ایجاد شد. دسته ها و پشتی ها متناسب با انحنای بدن ، استفاده از روکش پارچه ای به جای کنده کاری روی چوب ، استفاده از پایه های دارای خطوط منحنی و نیز گوشه های گرد شده خواص این سبک است. قسمت پشت کمر که در سبک های قبلی بلند بود مقداری کوتاه تر شدند و هم چنین می توانستند روکش پارجه ایی را از صندلی جدا کرد. در این دوره برای نخستین بار در کشور انگلستان از چوب ماهاگونی استفاده شد.

مبل ملکه آن

توسط مبل خانه مد در اصفهان با جاذبه بیشتر و راحت تری را دراختیار علاقمندان قرار میدهیم : مبلمان این سبک از نظر ظاهری، سبک تر به نظر می رسید و جاذبه آنها در برابر مبلمان درشت و جاگیر قرن ۱۷ بیشتر بود. خطوط به کاررفته در مبلمان ساده بود و بیشتر برخطوط منحنی تاکید می شد.مهم ترین تزئینات به کار رفته در این سبکمبلمان،صدف حکاکی شده و طرح های کنگره ای است.

مبل ملکه آن

در اینگونه موارد، غالبا یک صدف بزرگ برروی قسمت اریب میز تحریر یا جلوی کمدهای کشودار پایه بلن، کوتاه یا صندوچه ها حکاکی می شد. صدف کوچکتربر روی سمت زانویی پایه، تا قسمت فوقانی تخته پشت صندلی و یا نیمکت های تخت مانند ادامه می یافت. نقش صدف بر منحنی بودن خطوط تاکید داشت و برروی بعضی از آثار این نقش کنده کاری شده به صورت بادبزن و یا اشعه های خورشید، قابل تشخیص بود.

مبل ملکه آن

در این دوره مبلمان خانگی از مشخصات و خصوصیات کنده کاری که معرف سبک های گذشته بود، فاصله گرفت. این سبک اولین نوع مبلمان در انگلستان بود که در آن ترکیب توامان زیبایی و راحتی مطرح بود.دسته های صندلی و پشتی های آن مناسب با بدن انحنا داده شده بود.

چوب مبل کلاسیک

تولیدی مبل در اصفهان

در انتخاب مبل کلاسیک دقت بیشتری به نوع چوب بکار رفته در اسکلت یا کلاف کار داشته باشید. زیرا کیفیت یک مبل کلاسیک به نوع چوب وکلاف کار بستگی دارد, اگر مبل کلاسیک شما از کلافی بی کیفیت ساخته شده باشد به مرورزمان مبل شما به صدا افتاده وباعث نارضایتی شما از خریدتان می شود.از آنجایی که درمبلمان کلاسیک قسمت اصلی و بدنه کار از چوب تهیه می شود کیفیت چوب به کار رفته بسیار مهم واساسی می باشد.چوبی که در اسکلت یک مبل به کار می رود اکثرا چوب درخت گردوست زیرا چوب محکمی است وحشرات چوب خوار کمتر آنرا می خورند,زیرا گردو چوب تلخی دارد.

تولیدی مبل در اصفهان

.اکثر تولیدکنندگان مبل در ایران از انواع چوب های نامبرده شده در زیر تولید مبلمان کلاسیک استفاده می کنند.اکثر این تولید کنندگان از چوبهای داخلی استفاده می کنند.البته به تازگی بسیاری از وارد کنندگان چوب,چوب های راش را از مرز آذربایجان وارد ایران کرده ودر اختیار تولیدکنندگان بازار مبل قرار داده اند.در زیر تاحدودی به معرفی انواع چوب بکار رفته در صنعت مبلمان می پردازیم.

تولیدی مبل در اصفهان
چوب روسی
واژه چوب روسی در بازار چوب ومبل ایران به هرنوع چوب سفید رنگ وارداتی از روسیه تلقی می شود,این چوب شامل گونه های کاملا متفاوت نراد,نوئل و کاج ها می شود.مجموعه ای دیگر از مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی ما علاوه بر چوب راش از چوب روسی می باشد.چوب روسی به دلیل اینکه فاقد مجاری صمغی می باشد, و به علت کم ترک بودن , سنباده خوری خوب , میخ و پیچ خورعالی , ازبهترین گزینه ها در صنعت مبلمان بخصوص تولید مبل کلاسیک محسوب می شود.
چوب راش

تولیدی مبل در اصفهان
اکثر مبلمان خانگی از چوب راش ساخته می شوند,چوب راش دارای رنگ کرم مایل به قرمز است.راش چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن وتقریبا مقاوم در برابرحشرات و قارچ ها است.علاوه بر راش ایرانی , گونه ای از راش اخیرا از مرز آذربایجان وارد ایران شده ودر اختیار مبل سازان قرار گرفته است که به دلیل ابعاد ورطوبت مناسب تخته ها میزان ضایعات کمتری در فرایند تولید مبل دارد.
چوب افرا

تولیدی مبل در اصفهان
این خانواده دارای گونه های مختلف در ایران است.ازجمله می توان افرا پلت , افرا شیردار و کیکم را نام برد. این چوب سفید مایل به کرم با درخشندگی کم وبیش صدفی دارد.چوبی نیمه سنگین با پرداخت آسان که در صنعت مبلمان بخصوص مبل کلاسیک جایگاه ویژه ای دارد.

نکات مراقبت از مبل چرم

تولیدی مبل در اصفهان

مبلمان چرم جزو مبلمان های گران قیمت و پرطرفدار برای دکوراسیون داخلی منزل است که دانستن روش تمیز کردن و نگهداری از آن برای کسانی که مبلمان چرم دارند ضروری است. حتی باکیفیت ترین نوع مبلمان چرم هم نیاز به مراقبت و نگهداری دارند تا بتوانند با گذشت چندین سال همچنان زیبا و براق بمانند.

نگهداری مبلمان چرمی

تولیدی مبل در اصفهان

در این بخش از خانه مد قصد داریم شما را با روش های مراقبت و تمیز کردن مبلمان چرمی آشنا کنیم تا بتوانید دوام و زیبایی مبلمان تان را افزایش دهید.

تولیدی مبل در اصفهان
روش نگهداری مبلمان چرمی
– برای تمیز کردن مبلمان چرمی باید از یک پارچه نخی یا حوله تمیز و خشک استفاده کنید، یکبار در هفته مبلمان تان را از هر گونه گرد و خاک تمیز کنید و اجازه ندهید گرد و غبار روی مبلمان تان انباشته شوند. دستمال نم دار برای پاک کردن لکه ها و ذرات باقی مانده مناسب است.

تولیدی مبل در اصفهان

– مبلمان های چرم هرگز نباید در برابر نور خوشید قرار بگیرند، نور مستقیم خورشید به این نوع مبلمان آسیب وارد میکند.- در صورتی که حیوان خانگی دارید برای جلوگیری از ایجاد خراش روی مبل باید از پد های مخصوص استفاده کنید و اگر مبلمان تان از قبل دارای خراشیدگی هستند باید از روش سنباده کشی استفاده کنید.

– اگر مبلمان چرم تان سفید رنگ است باید بگوییم تمیز نگه داشت آن کمی مشکل است، باید محلولی از آب گرم و شوینده لباس تهیه کنید و با آن مبلمان سفید رنگ تان را تمیز کنید.
نحوه تمیز کردن مبلمان چرم
– مبلمان چرم باید فاصله مناسبی با شومینه و بخاری داشته باشد زیرا حرارت این نوع مبلمان را بدشکل میکند و باعث ترک دار شدن شان میشود.

تعمیر مبل چرم در منزل!

دیگر نگران نباشید! اگر مبل چرم شما دچار پارگی شده باشد شما می توانید به راحتی آن را ترمیم کنید. برای این کار کافی است به اندازه قسمتی از پارچه مبل که پاره شده است، پارچه جین تهیه نمایید و پارچه جین را زیر قسمت پاره شده مبل قرار دهید سپس به وسیله چسب مخصوص پلاستیک لبه های چرم را چسب کاری نمایید. اگر پارچه جین را زیر کار قرار ندهید پس از نشستن بر روی آن گودی قابل توجهی بر روی مبل ایجاد می شود که جلوه خوبی ندارد.

نکته دیگری که باید به آن اشاره نمود: بازگردانی رنگ های محو شده مبل چرم می باشد. برای این امر کافی است به فروشگاه های مبلمان مراجعه نمایید و کیت ترمیم رنگ چرم را خریداری کنید، چون این محصول به صورت روغن می باشد می توانید آن را به وسیله یک پارچه به قسمت های محو شده سطح چرم بمالید. دقت داشته باشید که رنگ متناسب با مبل چرم خود را خریداری نمایید.

گاهی اوقات میزان پارگی، شکستگی و آسیب دیدن مبل چرم و یا هر نوع مبل دیگری به اندازه ای می باشد که دیگر نمی توان در منزل به تعمیر آن پرداخت و می بایست این امر را به تعمیر کاران مبل سپرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر مبل می توانید روی آن کلیک کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید

انتخاب پارچه مبلی

پارچه مبلمان

گاهی تشخیص کیفیت پارچه مبلی نیاز به کمی تخصص در این زمینه دارد،اما با توجه به نکاتی که در مطلب زیر ارائه شده است

میتوان دقت  را در انتخاب مبلمان با پارچه ی خوب بالا برد. چگونه کیفیت پارچه مبل را تشخیص دهیم؟ (تولید کننده مبل خانه مد)

۱. به قسمت های دوخت خورده پارچه در مبلمان دقت کنید.

وقتی پارچه مبل کیفیت پایینی داشته باشد معمولا نقاط دوخته شده

بیش از حد طبیعی سوراخ میشوند

و به اصطلاح پارچه از ناحیه ی سوزن خورده در حال در رفتن و پاره شدن است

این مساله به خصوص در چرم های بی کیفیت به وضوح قابل مشاهده است.

چگونه کیفیت پارچه مبل را تشخیص دهیم؟ (فروشگاه بزرگ مبلمان سید)

۲. در پارچه های مخمل و جیر که دارای پرز و خواب هستند،

بهتر است چند بار با دست سعی کنید که خواب پارچه  را جا به جا کرده و بهم بریزید،

در پارچه های نامرغوب این عمل کم و بیش باعث به هم ریختگی پرز های پارچه شده

و خیلی سخت می توان آن ها را به حالت اولیه بازگرداند. تیم فروشگاهی مبل خانه مد با یاری خداوند متعال فعالیت خود را به صورت جدی در زمینه طراحی و تولید انواع مبل اعم از استیل (سلطنتی)، کلاسیک و راحتی، ناهارخوری، صندلی مادر بزرگ، سرویس خواب، ویترین، ساعت ایستاده، میز تلویزیون و تلفن، کنسول، کمد و جا کفشی در اصفهان فعالیت می نماید.

تعمیر مبل

تعمیر مبل راحتی

گروه متخصص تعمیر مبل خانه مد با چند سال تجربه در زمینه تعمیر انواع مبلمان ( تعمیر مبل راحتی ، تعمیر مبل استیل و …)  با بهره مندی از با کیفیت ترین مواد اولیه، هنرمندی استاد کار، هزینه مناسب و مشاوره رایگان در اصفهان فعالیت می نماید.

تعمیر مبل در اصفهان را از ما بخواهید….

فقط کافیه با شماره ۰۹۱۳۲۲۶۰۵۱۹ تماس بگیرید و مبلمان خود را به تیم باتجربه خانه مد بسپارید تا ببینید بصورت حرفه ای مبلمان شما را به بهترین مبلمان تبدیل میکنند و چه با سلیقه این کار را انجام میدهند

همانطور که میدانید سلیقه امر مهمی در تعمیر مبلمان میباشد که در خانه مد سلیقه و دقت و سرعت را باهم میبینید

 

رنگکاری و روبه کوبی و تعمیرات مبلمان به صورت کاملا تضمینی

دارای مجوز فعالیت از اتحادیه صنایع مبلمان در استان اصفهان

۵ سال ضمانت – فوم سرد ۵ سال ضمانت کارخانه

عوامل موثر بر هزینه تعمیر مبل

اگر هنوز مبلمان منزلتان منفجر نشده اند می‌توانید به فکر تعمیر و نوسازی‌شان باشید. اگر روز اول محصول نسبتا با کیفیت خریده باشید تا چندین سال می‌توانید با تعمیر و تعویض روکش  به اندازه یک عمر از مبلمان خود استفاده نمایید.

تعمیرات مبل موارد متعددی مثل تعمیر دسته های چوبی شکسته مبل و کاناپه، پشتی های آسیب دیده یا دفرمه شده ی صندلی های ناهارخوری یا تغییر و تعویض فوم و فنر مبل ها را شامل می شود.

بسیاری از کارگاه های ساخت مبلمان کار تعمیرات مبل و یا رویه کوبی و رنگ کاری مبلمان را انجام می دهند. کارهای مربوط به تعمیرات اسکلت چوبی یا فلزی مبل، رنگ کاری مبل و مواردی مثل ترمیم مبلمان استیل هم توسط کارگاه های مبلسازی یا کارگاه های تعمیرات مبل انجام می‌شود.

بیشتر سفارشهایی که در مفهوم کلی تعمیر مبل انجام می‌شوند مربوط به رویه کوبی و تعویض پارچه رومبلی هستند.